Upozornění! Z důvodu velkého množství nevyzvednutých zásilek na dobírku jsme byli nuceni tento druh platby pozastavit. Děkujeme za pochopení.
 
1.Česká pošta - Doporučené psaní 69Kč (bankovní převod) - jako doporučené psaní lze odeslat pouze zboží, které se svou velikosti vejde do bublinkové obálky, nebo krabičky, která nesmí být vyšší než 5 centimetrů. Tento způsob dopravy můžete zvolit u kapsářů do školky, kabelek, tašek, ubrousků, svatební bižuterie a podobného zboží.
Zboží odesíláme vždy nejpozději do 3 dnů od připsání platby na náš bankovní účet vedený u Raiffeisen BANK č.u.: 2860167002/5500, pro lepší spárování platby je nutné uvést VS, který je uveden v automatickém e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky.
Tento druh zásilek je doručován během 2 - 3 dnů, toto však nelze garantovat, protože Česká pošta má na doručení těchto zásilek týden.
 
2.Česká pošta - Balík do ruky 119Kč (bankovní převod) - platba předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisen BANK č.u.: 2860167002/5500, pro lepší spárování platby je nutné uvést VS, který je uveden v automatickém e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Zboží Vám bude odesláno do tří dnů od připsání platby na náš účet.
 
3.Česká pošta - Balík na poštu 99Kč (bankovní převod) - platba předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisen BANK č.u.: 2860167002/5500, pro lepší spárování platby je nutné uvést VS, který je uveden v automatickém e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Zboží Vám bude odesláno do tří dnů od připsání platby na náš účet.
 
4.Výdejní místo Zásilkovny 79Kč (bankovní převod) - platba předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisen BANK č.u.: 2860167002/5500, pro lepší spárování platby je nutné uvést VS, který je uveden v automatickém e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Zboží Vám bude odesláno do tří dnů od připsání platby na náš účet. Zásilka bude doručena na uvedené výdejní místo Zásilkovny.