1. Doporučené psaní - POZOR jako doporučené psaní lze odeslat pouze zboží , které lze dát do bublinkové obálky nebo do krabičky, která je menší než 5cm. Tento způsob dopravy můžete zvolit u kapsářů do školky, bižuterie, ozdob do vlasů, kabelek.. (Česká pošta - dobírka). V takovém případě poštovné+balné činí 95,-. Celou částku zaplatíte při převzetí přímo dopravci. Doručení takové zásilka je v 90% následující den po odeslání, maximálně do dvou dnů.

2. Doporučené psaní - POZOR jako doporučené psaní lze odeslat pouze zboží , které lze dát do bublinkové obálky nebo do krabičky, která je menší než 5cm. Tento způsob dopravy můžete zvolit u kapsářů do školky, bižuterie, ozdob do vlasů, kabelek..(Česká pošta) platba předem na náš účet vedený u KB Bílina - č.u.: 107-9255970237/0100. Při platbě uveďte variabilní symbol, který najdete v emailu, který Vám přijde po odeslání objednávky. Zásilka Vám bude odeslána po přijetí platby. V takovém případě platíte poštovné+balné ve výši 69,-kč.

3 .Balík do ruky (Česká pošta - dobírka). V případě, že na zboží pospícháte můžete si nechat zásilku zaslat jako Balík do ruky, zde je doručení do dvou pracovních dnů po odeslání (většinou do druhého dne po odeslání), celou částku uhradíte při převzetí zásilky. Cena je v tomto případě 149,-.

4. Balík do ruky (Česká pošta) platba předem na náš účet vedený u KB Bílina - č.u.: 107-9255970237/0100. Při platbě uveďte variabilní symbol, který najdete v emailu, který vám přijde po odeslání objednávky. Zásilka Vám bude odeslána po přijetí platby. V takovém případě platíte poštovné+balné ve výši 119,-.

5.Balík na poštu (Česká pošta - dobírka) Takto objednaný balík vám bude doručen na vaší poštu kde si ho po upozornění vyzvednete. Celou částku zaplatíte při převzetí zásilky. Cena je v tomto případě 135kč.

6. Balík na poštu (Česká pošta) platba převodem na náš účet vedený u KB Bílina - č.u.: 107-9255970237/0100. Při platbě uveďte variabilní symbol, který najdete v emailu, který vám přijde po odeslání objednávky. Tyto balíky jsou doručovány zpravidla následující den po odeslání, nejpozději do dvou dnů. Cena je v tomto případě  100kč.

7. EMS (Česká pošta - dobírka). Pokud na zboží pospícháte, je možné zvolit tuto službu, která garantuje doručení zásilky druhý den po odeslání. Tímto způsobem zasíláme pouze na dobírku. Cena je v tomto případě 190kč.

8. Osobní odběr - v současné době není možné zásilky vyzvedávat osobně.

U doporučeného psaní je v případě, že vás pošta nezastihne doma úložní doba balíčku na vaší poště 15 dní.