Upozornění! - Z důvodu velkého množství nevyzvednutých zásilek je odesílání na dobírku pozastaveno. Veškeré zásilky nyní odesíláme pouze po platbě převodem. Děkujeme za pochopení.

 

1. Doporučené psaní - POZOR jako doporučené psaní lze odeslat pouze zboží , které lze dát do bublinkové obálky nebo do krabičky, která je menší než 5cm. Tento způsob dopravy můžete zvolit u kapsářů do školky, bižuterie, ozdob do vlasů, kabelek..(Česká pošta) platba předem na náš účet vedený u Raiffeisen BANK - 2860167002/5500. Při platbě uveďte variabilní symbol, který najdete v emailu, který Vám přijde po odeslání objednávky. Zásilka Vám bude odeslána do tří dnů od připsání platby na náš účet. V takovém případě platíte poštovné+balné ve výši 69,-. Pošta tyto zásilky dle našich zkušeností doručuje do tří dnů, v mnohých případech do druhého dne, ale musíme upozornit na to, že toto nemůžeme garantovat, protože pošta garantuje u těchto zásilek doručení okolo jednoho týdne (takto dlouhé doručení těchto zásilek se nám stane zhruba třikrát do roka a to hlavně v Praze), proto Vám u této zásilky nemůžeme garantovat rychlé doručení. 

 

2. Balík do ruky (Česká pošta) platba předem na náš účet vedený u Raiffeisen BANK - 2860167002/5500. Při platbě uveďte variabilní symbol, který najdete v emailu, který vám přijde po odeslání objednávky. Zásilka Vám bude odeslána do tří dnů od připsání platby na náš účet. V takovém případě platíte poštovné+balné ve výši 119,-

 

3. Balík na poštu (Česká pošta) platba převodem na náš účet vedený u Raiffeisen BANK - 2860167002/5500. Při platbě uveďte variabilní symbol, který najdete v emailu, který vám přijde po odeslání objednávky. Tyto balíky jsou doručovány zpravidla následující den po odeslání (zásilky odesíláme do tří dnů od připsání platby na náš účet), nejpozději do dvou dnů. Cena je v tomto případě  99,-.

 

4. EMS (Česká pošta - dobírka). Pokud na zboží pospícháte, je možné zvolit tuto službu, která garantuje doručení zásilky druhý den po odeslání. Tímto způsobem zasíláme pouze na dobírku. Cena je v tomto případě 190,-.

 

5. Zásilkovna  Platba převodem na náš účet vedený u Raiffeisen BANK - 2860167002/5500. Při platbě uveďte variabilní symbol, který najdete v emailu, který vám přijde po odeslání objednávky. Tyto balíky jsou doručovány na zákazníkem zvolené výdejní místo. Na výdejní místo jsou balíčky doručeny zpravidla do dvou dnů od podání. Cena je v tomto případě  75,-.