Upozornění! Z důvodu velkého množství nevyzvednutých zásilek na dobírku jsme byli nuceni tento druh platby pozastavit. Děkujeme za pochopení.
 
 
1.Česká pošta - Balík do ruky 119 Kč (bankovní převod) - platba předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisen BANK č.u.: 2860167002/5500, pro lepší spárování platby je nutné uvést VS, který je uveden v automatickém e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Zboží Vám bude odesláno do tří dnů od připsání platby na náš účet.
 
2.Balíkovna 75 Kč (bankovní převod) - platba předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisen BANK č.u.: 2860167002/5500, pro lepší spárování platby je nutné uvést VS, který je uveden v automatickém e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Zboží Vám bude odesláno do tří dnů od připsání platby na náš účet.
 
3.Výdejní místo Zásilkovny 85 Kč (bankovní převod) - platba předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisen BANK č.u.: 2860167002/5500, pro lepší spárování platby je nutné uvést VS, který je uveden v automatickém e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Zboží Vám bude odesláno do tří dnů od připsání platby na náš účet. Zásilka bude doručena na uvedené výdejní místo Zásilkovny.
 
4.Osobní odběr výdejní sklad Háj u Duchcova Zdarma - veškeré zboží je možné vyzvedávat v našem výdejním skladu v Háji u Duchcova. POZOR, nejedná se o klasickou kamennou prodejnu, ale o sklad s výdejním místem. Zboží připravíme do tří dnů od přijetí objednávky a poté zasíláme e-mail s informací kdy je možné zboží vyzvedávat. Platit lze převodem, hotově na místě a nově také platební kartou. Dočasně pozastaveno. Děkujeme za pochopení.
 
Zboží zasíláme pouze v rámci České republiky. Děkujeme za pochopení.