Upozornění! Z důvodu velkého množství nevyzvednutých zásilek na dobírku jsme byli nuceni tento druh platby pozastavit. Děkujeme za pochopení.
 
1.Česká pošta - Doporučené psaní 69 Kč (bankovní převod) - jako doporučené psaní lze odeslat pouze zboží, které se svou velikostí vejde do bublinkové obálky, nebo krabičky, která nesmí být vyšší než 5 centimetrů. Tento způsob dopravy můžete zvolit u kapsářů do školky, kabelek, tašek, ubrousků, svatební bižuterie a podobného zboží.
Zboží odesíláme vždy nejpozději do 3 dnů od připsání platby na náš bankovní účet vedený u Raiffeisen BANK č.u.: 2860167002/5500, pro lepší spárování platby je nutné uvést VS, který je uveden v automatickém e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky.
Tento druh zásilek je doručován během 2 - 3 dnů, toto však nelze garantovat, protože Česká pošta má na doručení těchto zásilek týden.
 
2.Česká pošta - Balík do ruky 119 Kč (bankovní převod) - platba předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisen BANK č.u.: 2860167002/5500, pro lepší spárování platby je nutné uvést VS, který je uveden v automatickém e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Zboží Vám bude odesláno do tří dnů od připsání platby na náš účet.
 
3.Česká pošta - Balík na poštu 99 Kč (bankovní převod) - platba předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisen BANK č.u.: 2860167002/5500, pro lepší spárování platby je nutné uvést VS, který je uveden v automatickém e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Zboží Vám bude odesláno do tří dnů od připsání platby na náš účet.
 
4.Výdejní místo Zásilkovny 85 Kč (bankovní převod) - platba předem na náš bankovní účet vedený u Raiffeisen BANK č.u.: 2860167002/5500, pro lepší spárování platby je nutné uvést VS, který je uveden v automatickém e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Zboží Vám bude odesláno do tří dnů od připsání platby na náš účet. Zásilka bude doručena na uvedené výdejní místo Zásilkovny.
 
5.Osobní odběr výdejní sklad Háj u Duchcova Zdarma - veškeré zboží je možné vyzvedávat v našem výdejním skladu v Háji u Duchcova. POZOR, nejedná se o klasickou kamennou prodejnu, ale o sklad s výdejním místem. Zboží připravíme do tří dnů od přijetí objednávky a poté zasíláme e-mail s informací kdy je možné zboží vyzvedávat. Platit lze převodem, hotově na místě a nově také platební kartou. Dočasně pozastaveno. Děkujeme za pochopení.