Záruční lhůta

Na všechno námi nabízené zboží se vztahuje záruční lhůta v délce 24 měsíců.

Reklamace/vrácení zboží bez udání důvodu

Pokud Vám zboží nevyhovuje a je nepoškozené a nepoužité můžete jej do 14 dní od převzetí vrátit a my Vám vrátíme zpět peníze, předem nás prosím informujte emailem ve kterém uveďte číslo účtu na který chcete poslat zpět peníze, reklamace bude vyřízena do 5 dnů a peníze Vám budou co nejdříve vráceny zpět na Váš účet (maximálně do 30 dnů - většinou však do jednoho týdne). Zboží pošlete doporučeně, né dobírkou (zboží, které nám zašlete dobírkou nebude vyzvednuto)! K zásilce připojte okopírovaný doklad (fakturu).

Reklamované zboží vracejte pokud možno v původním obalu (zboží bude přijato i bez něj) a zboží nesmí být poškozené nebo použité, nesmí jevit známky opotřebení! K reklamované zásilce připojte okopírovaný daňový doklad (fakturu-pokud již nemáte daňový doklad, napište nám prosím jméno a adresu objednávajícího) a průvodní dopis ve kterém budou popsány závady a důvod reklamace, popřípadě za jaké zboží chcete reklamované zboží vyměnit. V případě, že požadujete vrácení peněz, nezapomeňte také připsat vaše číslo účtu.

Nelze reklamovat zboží poškozené špatným zacházením nebo v důsledku jeho opotřebení.

Za zboží poškozené při jeho přepravě neručíme!

Náklady na vrácení zboží jsou na straně kupujícího.

Výměna zboží

Pokud vám nevyhovuje například barva zboží, velikost atd. rádi vám zboží po dohodě vyměníme. O této skutečnosti nás nejdříve informujte na náš email. Zboží nám zašlete nepoužité a pokud možno v původním obalu. Nové zboží vám zašleme po obdržení původního nepoškozeného zboží.


Vzorové poučení o právu na odstoupení od smlouvy

Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy

(vyplňte tento formulář a pošlete jej zpět pouze v případě, že chcete odstoupit od smlouvy)

Oznámení o odstoupení od smlouvy

– Adresát (zde podnikatel vloží jméno a příjmení/obchodní firmu, adresu sídla a případně faxové číslo a e-mailovou adresu podnikatele):

- Oznamuji/oznamujeme (*), že tímto odstupuji/odstupujeme (*) od smlouvy o nákupu tohoto zboží (*)/o poskytnutí těchto služeb (*)

- Datum objednání (*)/datum obdržení (*)

- Jméno a příjmení spotřebitele/spotřebitelů

- Adresa spotřebitele/spotřebitelů

- Podpis spotřebitele/spotřebitelů (pouze pokud je tento formulář zasílán v listinné podobě)

- Datum

(*) Nehodící se škrtněte nebo údaje doplňte


Zboží nám prosím zašlete až potom co nám tuto skutečnost oznámíte, nevyžádané zásilky nepřebíráme! Děkujeme za pochopení.

 

Při reklamaci zašlete zabalené zboží spolu s okopírovaným daňovým dokladem a reklamačním formulářem zpět na naší adresu:

Service Grove s.r.o.

Kubátova 190

Háj u Duchcova

417 22