Soutěž o společenskou kabelku dle vlastního výběru.

Soutěž trvá od 14.2. do 25.2.2020 . Jeden výherce získá společenskou kabelku, výhra mu bude zaslána Českou poštou. Výherce bude zveřejněn na našem eshopu www.satoli.cz 

Podmínky soutěže:

Pro účast v soutěži se stačí stát fanouškem naší FB stránky, kterou naleznete zde https://www.facebook.com/Service-Grove-%C5%A0atolicz-188188571205642/  a zaslat nám na náš email: satoli@email.cz "Jsem fanouškem FB"

 

Pravidla soutěžě:

1. Soutěž probíhá pouze na území ČR.

2. Každý soutěžící se smí zúčastnit pouze jednou.

3. Soutěž probíhá od 14.2. do 25.2.2020, poté bude vylosován jeden výherce, který si vybere v našem obchodě www.satoli.cz společenskou kabelku, která mu bude do tří dnů zaslána Českou poštou (náklady na poštovné hradí pořadatel soutěže). 

5. Soutěže se nesmějí zúčastnit zaměstnanci a rodinní příslušníci firmy Service Grove s.r.o., Kubátova 190, 417 22 Háj u Duchcova, která je pořadatelem soutěže.

6. Výhru nelze vymáhat právní cestou. 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu <a href="http://www.ceske-souteze.cz/" title="Soutěže o ceny na internetu">soutěží o ceny</a> České-soutěže.cz.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - <a href="http://www.souteze.cz/">Soutěže</a>.cz a na <a href="http://www.websouteze.cz">Websoutěže</a>.cz