Soutěž o kojeneckou rychlozavinovačku dle výběru.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA! Do slosování jsme zařadili všechny správné odpovědi, které nám přišli na náš email a také odpovědi, které jste nám psali sem na FB. Výherkyní se tentokrát stala paní Markéta K., kterou jsme již kontaktovali. Všem děkujeme za účast!

Soutěž trvá od 25.4..2019 do 5.5.2019. Jeden výherce získá svatební podvazek dle vlastního výběru, který mu bude zaslán poštou. Výherce bude zveřejněn na našem eshopu www.satoli.cz a na naší Facebookové stránce.

Soutěž také na naší Facebookové stránce: https://www.facebook.com/Service-Grove-%C5%A0atolicz-188188571205642/

Soutěžní otázka: Prodáváme v našem obchodě také svatební doplňky? (Správnou odpověď naleznete na na úvodní straně našeho obchodu.)

Pravidla soutěžě:

1. Soutěž probíhá pouze na území ČR.

2. Každý soutěžící se smí zúčastnit pouze jednou.

3. Soutěžící musí správně odpovědět na soutěžní otázku, odpověď může zaslat na náš email: satoli@email.cz nebo může odpovědět do komentáře k soutěži na naší Facebookové stránce: 

4. Soutěž probíhá od 25.4.2019 do 5.5..2019, poté bude vylosován jeden výherce, který si vybere v našem obchodě www.satoli.cz kojeneckou zavinovačku dle vlastního výběru, která mu bude do tří dnů odeslán Českou poštou (náklady na poštovné hradí pořadatel soutěže). 

5. Soutěže se nesmějí zúčastnit zaměstnanci a rodinní příslušníci firmy Service Grove s.r.o., Kubátova 190, 417 22 Háj u Duchcova, která je pořadatelem soutěže.

6. Výhru nelze vymáhat právní cestou. 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu <a href="http://www.ceske-souteze.cz/" title="Soutěže o ceny na internetu">soutěží o ceny</a> České-soutěže.cz. 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - <a href="http://www.souteze.cz/">Soutěže</a>.cz a na <a href="http://www.websouteze.cz">Websoutěže</a>.cz