ZPŮSOBY DORUČENÍ

 

1. Doporučený balíček (Česká pošta). V takovém případě poštovné+balné činí 123,-kč. Celou částku zaplatíte při převzetí přímo dopravci. Doručení takového balíčku trvá 3-5dnů (dle našich zkušeností je doručení v 99% třetí den po odeslání).

2. Doporučený balíček (Česká pošta) platba předem na náš účet vedený u KB Bílina - č.u.: 107-9255970237/0100. Při platbě uveďte variabilní symbol, který najdete v emailu, který Vám přijde po odeslání objednávky. V takovém případě platíte poštovné+balné ve výši 69,-kč.

3 .Balík do ruky (Česká pošta). V případě, že na zboží pospícháte můžete si nechat zásilku zaslat jako Balík do ruky, zde je doručení do dvou pracovních dnů po odeslání (většinou do druhého dne po odeslání). Cena je v tomto případě 149,-kč.

4. Balík do ruky (Česká pošta) platba předem na náš účet vedený u KB Bílina - č.u.: 107-9255970237/0100. Při platbě uveďte variabilní symbol, který najdete v emailu, který Vám přijde po odeslání objednávky. V takovém případě platíte poštovné+balné ve výši 104,-kč.

5.Osobní odběr - Jsme pouze internetový obchod. Osobní odběr není možný.

6.EMS (Česká pošta) - pokud objednáte zboží a potřebujete ho mít hned druhý den doma, pak doporučujeme zvolit tuto službu. Je zde garance doručení následující den po objednání a to i o víkendu. Cena je 190kč.

Do zemí EU je možné zboží zaslat pouze po platbě předem na náš účet. V tomto případě činí poštovné+balné 200,-kč. Veškeré potřebné informace pro platbu do zahraničí Vám sdělíme do několika hodin po přijetí objednávky.

U doporučených balíčků je v případě, že vás pošta nezastihne doma úložní doba balíčku na vaší poště 15 dní.

 

TOPlist