ZPŮSOBY DORUČENÍ

UPOZORNĚNÍ! Česká pošta v těchto dnech doručuje obyčejné zásilky během jednoho týdne, zároveň, ale jako přepravce negarantuje termín doručení. Zatím budeme takto odesílat, ale je nutné počítat s tím, že dodací lhůta může být delší. Pokud na zásilku pospícháte, volte prosím BALÍK DO RUKY nebo BALÍK NA POŠTU, případně službu EMS s garancí doručení do druhého dne. Toto je doufáme dočasné, zároveň se v tuto chvíli pokoušíme zajistit další přepravní společnost aby měl zákazník možnost volby. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

1. Doporučený balíček (Česká pošta). V takovém případě poštovné+balné činí 123,-kč. Celou částku zaplatíte při převzetí přímo dopravci. Doručení takového balíčku trvá 3-5dnů (dle našich zkušeností je doručení v 99% třetí den po odeslání).

2. Doporučený balíček (Česká pošta) platba předem na náš účet vedený u KB Bílina - č.u.: 107-9255970237/0100. Při platbě uveďte variabilní symbol, který najdete v emailu, který Vám přijde po odeslání objednávky. V takovém případě platíte poštovné+balné ve výši 69,-kč.

3 .Balík do ruky (Česká pošta). V případě, že na zboží pospícháte můžete si nechat zásilku zaslat jako Balík do ruky, zde je doručení do dvou pracovních dnů po odeslání (většinou do druhého dne po odeslání). Cena je v tomto případě 155,-kč.

4. Balík do ruky (Česká pošta) platba předem na náš účet vedený u KB Bílina - č.u.: 107-9255970237/0100. Při platbě uveďte variabilní symbol, který najdete v emailu, který Vám přijde po odeslání objednávky. V takovém případě platíte poštovné+balné ve výši 120,-kč.

5.Osobní odběr - Jsme pouze internetový obchod. Osobní odběr není možný.

6.EMS (Česká pošta) - pokud objednáte zboží a potřebujete ho mít hned druhý den doma, pak doporučujeme zvolit tuto službu. Je zde garance doručení následující den po objednání a to i o víkendu. Cena je 190kč.

Na Slovensko odesíláme pouze po předchozí dohodě. Platba předem v tuto dobu není možná, pouze zaslání na dobírku. V každém případě nás dříve než uděláte objednávku kontaktujte abychom Vám podali informace. Děkujeme!

U doporučených balíčků je v případě, že vás pošta nezastihne doma úložní doba balíčku na vaší poště 15 dní.

 

TOPlist