Úvod

Vítejte v našem internetovém obchodě

Od roku 2009 vyrábíme a prodáváme nejrůznější svatební doplňky a dekorace, mnoho doplňků vyrábíme, proto vám nabízíme možnost zakázkové výroby.

Můžete u nás také zakoupit nejrůznější potřeby k dekoracím a k tvoření jako stuhy, lepící krajky, akrylové kameny, sisal a mnoho dalšího zboží jako šperkovnice, náušnice z chirurgické oceli, dámské hodinky, dárkové zboží, fotorámečky, kapsáře, zavinovačky, které vyrábíme.

Upozornění pro zákazníky. Od 20.8.2018 do 22.8.2018 máme menší dovolenou. Veškeré zásilky přijaté od 18.8. do 22.8. budeme postupně vyřizovat a odesílat od 23.8. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný zbytek prázdnin.

 

                     1.8.2018 Novinky v eshopu! Nové kapsáře do školky.

      


22.1.2018 Upozornění pro zákazníky! Vážení zákazníci, Česká pošta doručuje obyčejné balíky během 3-5 dnů, pokud na zboží pospícháte, volte prosím Balík do ruky nebo Balík na poštu.

                  Velký výběr kapsářů na ramínko do školky nebo školy od 149kč/ks  zde

                                                 

Objednávky vyřizujeme a odesíláme nejpozději do 48 hodin od přijetí objednávky

- veškeré zboží máme skladem a momentálně veškeré objednávky vyřizujeme a odesíláme do druhého dne od objednání, nejpozději však do 48 hodin

- zakázková výroba -  veškeré podvazky, polštářky, vývazky, závoje a mnoho dalšího zboží vyrábíme, proto nabízíme také zakázkovou výrobu těchto doplňků, dekorací, velkých kapsářů na zeď, kapsářů na ramínko do školky, rychlozavinovaček a souprav do kočárků

- kapsáře do školky a na zeď vyrábíme z velice kvalitní bavlny, která ani po opakovaném praní nemění svůj vzhled (nebledne, nežmolkuje..)

 

 

 - Náš smluvní přepravce zásilek. 

TOPlist